Zapraszam serdecznie, na warszawską odsłonę wystawy "Przenikanie", której wernisaż odbędzie się 5 kwietnia 2017 r. o godz. 18:00, w Starej Prochowni Galeria Kazamaty, przy ul. Boleść 2 Warszawa Stare Miasto.
Niezmiernie miło będzie mi Was gościć na otwarciu. 
Sama wystawa prezentowana będzie od 5 kwietnia do 14 maja 2017 r.
Serdecznie zapraszam znajomych i nieznajomych z Warszawy i okolic :-)

O wystawie :
Zestawy prac to efekt poszukiwań i interpretacji fotograficznych. Od dłuższego czasu pracuję nad cyklami prac, które nie są dosłownym pokazywaniem naszej rzeczywistości, a bardziej krążą na granicy dziedzin sztuki takich jak grafika i malarstwo. W pracach rzeczywistość przeplata się z niedopowiedzeniami, świat realny z tym co w naszej wyobraźni - swoiste PRZENIKANIE krajobrazu.
W pracach starałam się zamknąć ciszę i pewnego rodzaju wyobcowanie, niematerialność przestrzeni, ale jednocześnie obrazy pokazują realność i rzeczywistość naszego otoczenia. Patrząc na niektóre prace chciałam aby widz, poczuł swego rodzaju wyciszenie, ukojenie myśli, a przy innych by poczuł energię bijącą z subtelnego koloru. Coś w rodzaju terapii dla duszy.
Wystawa miała inaugurację w Muzeum Rzemiosła w Krośnie w styczniu 2015 roku, a patronat honorowy nad wystawą objęła Fundacja im. Jana Grudysza z Krosna.
Była także prezentowana w Galerii Nierzeczywistej Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

CZESKI PLENER